Hlavná stránka   Mapa Žiliny   Vaša reklama na vZiline.skNové   Ako to funguje?   Pridať medzi obľúbenéHľadaj v Žiline

Možnosti reklamy na vZiline.sk - Reklama v Žiline

Na našom žilinskom vyhľadávači vZiline.sk je k dispozícii hneď niekoľko možností inzercie. Veríme, že všetky ponúkané formy reklamy v Žiline sú veľmi efektívne a majú významný regionálny dopad, ale je samozrejme na Vás, aby ste si vybrali, ktoré z nich sú najvhodnejšie pre Vás a Vaše podnikanie. Regionálny charakter vyhľadávača naznačuje, že hlavnou cieľovou oblasťou je Žilina a jej blízke okolie. Inzercia na vZiline.sk má teda význam predovšetkým pre firmy ktoré sídlia alebo pôsobia v Žiline, ale samozrejme aj pre firmy s celoslovenskou pôsobnosťou, ktoré ponúkajú svoje služby aj občanom Žiliny. Okrem toho podľa našich záznamov často navštevujú aj používatelia z iných miest, ktorí sa chystajú do Žiliny, a hľadajú potrebné informácie.

Možnosti inzercie na vZiline.sk:

1. Odkaz v sekcii Rýchle odkazy

Sem môžeme umiestniť lákavý odkaz, ktorý súvisí s Vašimi službami, napríklad "salón krásy", "autopožičovňa", "pracovné ponuky" alebo iné. Vždy budeme zobrazovať naraz iba jeden Váš odkaz, ale na požiadanie ho zmeníme na iný podľa Vašich prestáv.

Tento odkaz bude bez presmerovania viesť na Váš web na stránku, ktorú si zvolíte. Počas prvého týždňa navyše nad Vašim odkazom bude malý červený nápis "Nové", čo zabezpečí vysokú viditeľnosť odkazu hneď od začiatku.

Táto služba je spoplatnená časovo, najkratšie časové obdobie je 1 mesiac. Na vyhľadávači vZiline.sk Vám ponúkame v akcii uverejnenie odkazu za 15 EUR mesačne, v prípade ak budete mať záujem o obdobie 3 mesiacov a viac, potom iba za 12 EUR
mesačne.

2. Odkaz na mape Žiliny (http://www.vziline.sk/mapaziliny.html)

Ďalším reklamným produktom je umiestnenie označenia s polohou Vašej prevádzky na našej mape Žiliny. Po kliknutí na bublinku sa navyše zobrazí graficky lákavá miniprezentácia. Mapa sa dá zmenšovať, zväčšovať, posúvať jednoduchým posunutím myšou, a preto je veľmi obľúbená a navštevovaná. Navyše je priamo prepojená s veľkou mapou, na ktorej sa dá vyhľadávať či plánovať cestu autom. Bežná cena za umiestnenie 1 označenia na mape jednorazových 15 EUR, v prípade, ak si objednáte akékoľvek naše iné služby, všetky Vaše prevádzky umiestnime na mapu bezplatne.

Celú mapu navyše v prípade záujmu budete môcť použiť na svojej stránke napr. na stránke Kontakty. Špeciálne pre Vašu stránku vytvoríme veľkosť, ktorá sa na ňu bude hodiť, a to všetko úplne bezplatne.

3. Sponzorovanie loga žilinského vyhľadávača

Aj Vaša firma má možnosť sponzorovať logo stránky vZiline.sk - to znamená, že počas tohto obdobia bude logo na všetkých stránkach webu upravené podľa Vašich predstáv tak, aby súviselo s Vašimi službami. Po ukázaní myšou bude navyše zobrazovať Váš reklamný
slogan a po kliknutí bude viesť na Vašu stránku.

Vaše logo prispôsobené pre Vás navrhne profesionálna grafička a okrem toho, že počas sponzorovaného obdobia sa bude zobrazovať na vyhľadávači vZiline.sk, dostanete aj vytlačený a zarámovaný výtlačok, ktorý budete môcť umiestniť vo svojich priestoroch.

Cena sponzoringu loga sa dojednáva individuálne a záleží od náročnosti grafického návrhu, ako aj dĺžky sponzoringu. V prípade záujmu radi dojednáme podrobnosti.

4. Sponzorované odkazy pri výsledkoch vyhľadávania

Tieto odkazy pochádzajú zo systému Google AdWords. Vytváranie a správa kampaní v Google je našou špecialitou a radi pre Vás vytvoríme úspešné kampane, ktoré sa budú zobrazovať na našom žilinskom vyhľadávači, ale aj na Google a iných serveroch v sieti Google.

Kontaktný formulár


Meno
Email
Telefónne číslo
Máte záujem o
inzerciu na


Podrobnosti Vašej
požiadavky

Kedy a ako Vás
máme kontaktovaťNapíšte/Zavolajte nám cez Skype
Alebo nám priamo napíšte/zavolajte cez Skype


Prípadne cez ICQ číslo 582921229Vaša reklama na vZiline.skNové   Ako to funguje?

Naše mestské vyhľadávače   Žilina   Bratislava   Košice   Trnava   Martin   Poprad  

vZiline.sk prináša Tomatoes.sk © 2009